НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. "Буковина" - "Севастополь" 1:1. Таких два різних тайми ###

"Буковина" (Чернівці) – ФК "Севастополь" 1:1

26 квітня. Чернівці. "Буковина".

Арбітр Володимир Бондар (Харків). Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська обл.), Володимир Пушенко (Київ)

"Буковина": Когут, Донець, Дорош (Маковійчук, 80), Керчу, Сибіряков (Сантрапинських, 51), Вечтомов, Новотрясов (Ятленко, 86), Платон (Найко, 69), Лупашко, Алан, Савін.

Запасні: Тукач, Орловський, Єлов.

Головний тренер Вадим Заяць

"Севастополь": Литовка, Федорів, Ківа (Ткачов, 52), Жабокрицький (Кузнєцов, 53), Міколюнас, Коваль (Танчик, 73), Левандовськи, Кожанов, Караваєв (Малиновський, 67), Воронін, Новак.

Запасні: Чуваєв, Неплях, Гвиніанідзе.

Головний тренер Олег Кононов

Голи: Новотрясов, 45+2 - Ткачов, 69.

Попередження: Маковійчук, 90+3 - Федорів, 11- Кожанов, 19- Жабокрицький, 33.

Черговий раунд запеклого чернівецько-севастопольського протистояння на стадіоні "Буковина" з нетерпінням очікувався не тільки вболівальниками обох команд, а й усіма пошановувачами футболу на Україні. Всі пам'ятають минулорічний двобій між цими суперниками, коли нічия на полі чернівчан перекреслила всі надії "Севастополя" на вихід до Прем'єр-ліги, а вже в цьому сезоні кримчани двічі в якості господарів були сильнішими за "жовто-чорних".

Підзвітний поєдинок не мав такого остаточного значення, як торік, проте від цього він не ставав менш принциповим. Обидві команди вдало грають у весняній частині чемпіонату і до цього "з'ясування стосунків" підійшли у відмінній формі, що давало сподівання на гру найвищого ґатунку. Так воно і сталося, проте лише згодом. У другому таймі. Та про все – по порядку.

Матч розпочався ретельною, обопільною розвідкою обох суперників. Більша частина першого тайму пройшла або в центральній частині поля, або на флангах, та до власних воріт як господарі, так і гості з усіх сил намагалися опонентів не пускати, що більш-менш їм таки вдавалося. Перший небезпечний момент у матчі виник на 5 хвилині, коли центральний захисник "Буковини" Новотрясов чи то пробивав головою, чи то скидав м'-яча партнерам біля воріт "Севастополя". Потім пішла черга невдач у беззаперечного лідера "Буко" Платона, яка завершилася лише заміною на Найка аж у середині другого тайму. На 11 хвилині Керчу вдало вирізав на капітана "шкіряного", до якого Платон трохи не встиг. Двома хвилинами пізніше навіс від партнерів завершував ударом головою Донець, але, нажаль для буковинців, м'-яч пішов мимо воріт суперника.

Гості відповіли на це навісом Вороніна та небезпечною грою Коваля проти Когута, хоча на газоні залишився лежати самий Коваль. Напевно, побоюючись штрафних санкцій від арбітра, хоча більше дістатися мало кіперу господарів.

На 17 хвилині Платон отримав таки цього разу зручного паса, але після розвороту та намагання вдарити по воротах Литовки йому завадив Новак. А далі почала вимальовуватися деяка перевага за небезпечними моментами у "Буковини". По воротах севастопольців спочатку пробив зі штрафного Донець, потім "по горобцях" стріляли Дорош і Алан, а удар Сибірякова не встиг як слід підправити Платон. "Чайки" дещо розгубилися і помилки припустився навіть досвідчений Левандовскі після пасу назад, але, на щастя його партнерів, все обійшлося...-

Близько 30 хвилини "Севастополь" розпочав справжню "осаду" воріт господарів. Кримчани подали три кутових поспіль, та до реальної загрози воротам "Буковини" справа так і не дійшла. Не став результативним і прорив правим флангом від Жабокрицького на 34 хвилині, коли його пас на Кожанова був нейтралізований надійною грою чернівецької оборони.

Потім не поділили між собою м'-яча Савін і Дорош після навісу Керчу з кутового. Вирішального пострілу тому не відбулося, а позиція була такою зручною...- Савін вирішив реабілітуватись за цей момент, подаючи черговий кутовий на 44 хвилині, і вдруге в матчі небезпечно головою зіграв Новотрясов: "шкіряний" влучив у захисників.

Під час контратаки стрімкий забіг Жабокрицького перервав Вечтомов, а остання додана до першого тайму хвилина стала-таки результативною для господарів. Сибіряков помилився під час завершальної передачі на Платона і м'-яч невдовзі опинився в Новотрясова. Той, із чіткими намірами відкрити рахунок у матчі саме в першому таймі, практично з лінії штрафного майданчика влучно пробив у дальній від себе, правий кут воріт суперника! Маємо гола "в роздягальню"! 1:0!

Ніби за інерцією чернівчани розпочали другу половину зустрічі також з атак. Їх анонсував пострілом із-за меж штрафного майданчика Сибіряков, продовжилися вони рядом кутових біля воріт Литовки. Активніше заграв на лівому фланзі атаки "Буковини" Алан. Кілька разів він небезпечно пройшов бровкою поля і один із цих проходів завершився супер-пасом на Платона, та це був точно не його день. Із дуже зручної позиції він примудрився попасти не в сітку воріт "Севастополя", а в Федоріва.

Були непогані моменти і в гостей. На 59 хвилині просто не встиг замкнути пас Вороніна Кузнецов, а ще через дві хвилини з-під ноги Вечтомова пробив Коваль – Когут на місці!

"Останнею краплею" Платона в цьому матчі став невдалий удар капітана "Буко" після передачі Дороша, після цього він покинув поле. Не вийшов постріл і в Алана, який черговий раз пробився крізь захист "Севастополя". І от десь після цього моменту гра почала віддалятися від воріт команди з Криму.

І чекати від цього дивідендів практично не прийшлося! Надзвичайним, просто неймовірним ударом здалеку на 69 хвилині Ткачов встановлює рівновагу! Але й тут севастопольці не зупиняються і продовжують атакувати. Хоча, заради справедливості, слід відмітити, що вони ледь-ледь не проспали стрімку контратаку від гіперактивного у другому таймі Алана, та Федорів зіграв у цій ситуації чітко і не дозволив Алану обіграти себе й вийти з Литовкою один на один!

Напевно, із "особливими" відчуттями вболівальники "Буковини" ще довго згадуватимуть 77 хвилину: Миколюнас, Малиновський та Кузнецов один за одним (!!!), майже впритул б'-ють по воротах Когута (і де ж були ті центральні захисники "Буко"???), але воротар господарів зробив справжнє диво! Три неймовірних сейви і рахунок залишається рівним!

Тут подумалося про різні тайми, які побачили глядачі: надійний, майже "куленепробивний" захист обох суперників у першій половині гри і фактично суцільні "протяги" у другій. І так вже продовжувалося до кінця матчу...-

Пішла вперед відіграватися "Буковина". Відбувся ще один прорив Алана, черговий удар головою від Новотрясова після чергового кутового, гарматний постріл від Найка після передачі Маковійчука, гострий постріл Вечтомова, до якого не встигли ані Алан, ані Савін. Але...- Але...-

Останні ж хвилини гри стали справжнім жахом вже для всіх шанувальників чернівчан! Когуту вдалося зреагувати на неочікуваний удар від Новака, потім двічі пробивав по воротах господарів автор голу від севастопольців Ткачов, а на останніх секундах матчу в "молоко" розрядився Малиновський.

Що маємо в підсумку? Справжнє видовище! Обидві команди продемонстрували гарну, комбінаційну, атакуючу гру і було б вельми несправедливо, якщо би хтось із суперників покидав поле переможеним. А так вже другий поспіль матч між "Буковиною" та "Севастополем" у Чернівцях закінчується нічиєю з однаковим рахунком 1:1, яка, впевнений, задовольнила цього разу й тих, і тих. Адже господарі зберегли свою бажану позицію у топ-п'-ятірці, а гості все ж перебувають на першій сходинці у турнірній таблиці.